FSI staví novou budovu

Dostavba budovy naší fakulty byla zahájena dne 21. 4. 2020
Dne 21. 4. 2020 byla zahájena dostavba nových výukových prostor Fakulty strojního inženýrství UJEP v Kampusu UJEP. Jedná se o další rozsáhlou investiční akci směřující k centralizaci aktivit univerzity a dokončování rozvoje Kampusu UJEP. Budova CEMMTECH je jednou ze tří staveb, které budou realizovány z projektu RE:START zaměřeného na hospodářskou restrukturalizaci Ústeckého, Moravskoslezského a Karlovarského kraje.

V novém objektu, přistavěném ke stávající budově v kampusu, vznikne prostor zahrnující nové učebny, specializované laboratoře, zázemí a konzultační místnosti, tedy prostory nezbytné pro výuku a pro akademické pracovníky nově vznikajících studijních programů. Tento projekt tak umožní fakultě kompletní centralizaci i rozvoj nových studijních programů. Část fakulty strojního inženýrství se totiž stále ještě nachází v budově na Klíši v ulici Na Okraji. Po dokončení stavby se přestěhuje do kampusu.

Investiční akce výstavby výukových prostor pro FSI je opatřením podporujícím rozvoj studijních programů na této fakultě, tolik potřebných pro zajištění dalšího rozvoje Ústeckého kraje.
Informaení e-mailInformační e-mailVytisknoutVytisknout
 
webmail intranet
e-přihláška Studijní brožura
Rozvrhové změny

  

facebook wikipedie RSS