“Den” kariéry


FSI UJEP USTECKY KRAJ

Ve spolupráci s našimi partnerskými společnostmi a s podporou Ústeckého kraje jsme pro Vás, naše studenty a absolventy, připravili tuto sekci, kde naleznete aktuální nabídku pracovních příležitostí u předních průmyslových odborníků. Pokud zde nenajdete vysněnou pozici, nezoufejte, nabídky pravidelně aktualizujeme.


Den Kariery FSI ABB

ABB, s.r.o., Elektro – Praga

O nás

Více než 150 let inovací ABB v České republice

Ačkoliv oficiálně působí společnost ABB v ČR teprve od roku 1992, firmy, které se postupem času staly její součástí, mají velmi dlouhou historii a s ABB je kromě jiného vždy spojovala snaha přicházet s průkopnickými inovacemi a novými technologiemi.

V roce 1868 byl v Jablonci nad Nisou založen nejstarší výrobní závod nyní ABB s.r.o. (Elektro-Praga). Může se tak pyšnit nejdelší více než 150letou historií ze všech závodů ABB ČR. V roce 1908 majitelé k původní továrně připojili výrobu elektrotechnických součástek a začali se zaměřovat také na vlastní vývoj. Poté, co se společnost Elektro-Praga stala v roce 1993 součástí ABB, přichází období výrazného rozvoje a modernizace výroby domovního elektroinstalačního materiálu. Od roku 2016 je zde do výroby zásuvek zapojen i ikonický robot ABB YuMi, první skutečně spolupracující robot na světě.

ABB nabízí komplexní portfolio pro klasickou a inteligentní domácnost. Portfolio obsahuje 16 designových řad vypínačů a zásuvek ve více jak 100barevných a materiálových provedeních, standardní i chytrou elektroinstalaci, domovní telefony, ale i prvky pro bezpečnost.

Jsme přesvědčeni, že veškeré kroky, které v novodobé historii společnost ABB s.r.o., Elektro-Praga podnikla, výrazně pomohly k rozvoji moderních elektroinstalací a vytvořily kvalitní zázemí všem našim obchodním partnerům, kteří výrazně přispěli ke zlepšení našich služeb, inovacím a celkovému rozvoji firmy ABB s.r.o. v Jablonci nad Nisou.

Nabídky pracovních pozic

Produktový specialista (m/ž)
Lokalita: Jablonec nad Nisou
Typ pracovního poměru: HPP

Do Jablonce nad Nisou hledáme nového kolegu/kolegyni, který se bude věnovat produktovému managementu a zastane plánování a implemetaci produktových strategií. Rádi přivítáme v týmu člověka samostatného a zodpovědného s proaktivním přístupem. Pozice vyžadují kromě jiného komunikativnost a příjemné vystupování, pečlivost a systematický přístup. Oceníme zkušenosti z produktového managementu, nicméně vítáme i šikovné absolventy. Produktové portfolio: domovní elektroinstalační materiál

Pracovní náplň

 • Správa produktového portfolia z technického i obchodního hlediska, podpora prodeje a výroby
 • Analýza trhu (trendy, konkurence, zákazníci aj.) a určení požadavků zákazníků
 • Podpora zavádění nových produktů, určování tržní strategie a implemetace ve spojení s globálním marketingovým týmem
 • Podpora tvorby produktové dokumentace – katalogů, manuálů, prezentací, webových stránek a školících materiálů
 • Spolupráce napříč ABB na globální lokální úrovni, úzká spolupráce s oddělením R&D, SCM a další
 • Monitorování konkurenčních řešení a nových trendů na trhu.
 • Vytváření návrhů na nové produkty a řešení podle požadavků trhu

Požadujeme:

 • SŠ/VŠ vzdělání (elektrotechnického nebo strojního směru)
 • Dobrou znalost anglického a českého jazyka (psanou i hovorovou formu)
 • Znalost MS Office, SAP výhodou
 • Schopnost předvídat potřeby zákazníků a trendy na trhu
 • Kreativní a proaktivní přístup k práci
 • Komunikativnost, samostatnost a schopnost práce v týmu
 • Schopnost dodržovat termíny, prioritizovat
 • Pozice je vhodná i pro absolventy

ABB nabízí

 • Široké možnosti rozšiřování odborného a kvalifikačního vzdělávání, růst v oblasti odborné praxe
 • Zázemí silné mezinárodní společnosti
 • Otevřenou firemní kulturu podporující růst talentů
 • Vzdělávací a rozvojové kurzy – jazykové i profesní
 • Široké spektrum firemních benefitů (5 týdnů dovolené, příspěvek na penzijní připojištění, přípěvek na stravování, mobiní telefon, notebook, atd.)

Máte zájem zúčastnit se výběrového řízení?
Zašlete svůj životopis na adresu kristyna.podobova@cz.abb.com nebo na abb.prace@cz.abb.com.
Zasláním Vašeho životopisu do společnosti ABB dáváte souhlas ke
zpracování Vašich osobních dat a jejich uchování v personální databázi společnosti ABB a to výhradně za účelem prostředkování zaměstnání po dobu výběrového řízení, nejdéle však jeden rok od jejich zaslání.
Pokud Vás nekontaktujeme do 21 dnů, dali jsme ve výběrovém řízení přednost jinému kandidátovi.

Aktuální nabídku pracovních pozic naleznete zde.


Den Kariery FSI BEUMER

BEUMER Group Czech Republic a.s.

O nás

BEUMER Group Czech Republic a.s. je prosperující mezinárodní inženýrsko-dodavatelská společnost zaměřená na kompletaci investičních celků a technologických zařízení v oblasti dopravy a skladování sypkých hmot (pásové a trubkové dopravníky). Pro dlouhodobou spolupráci hledáme studenty vysokých škol s technickým zaměřením.

Nabídky pracovních pozic

Nabídka brigády

Pracovní náplň

Výpomoc napříč odděleními dle aktuální potřeby a vytíženosti (Konstrukce, Projektový management, Nákup, Obchod). Můžete si vyzkoušet, co by Vás do budoucna nejvíce bavilo. Chcete raději řídit projekt od A do Z, tvořit nabídky nebo být u samotné tvorby výkresové a technické dokumentace dopravních zařízení? 

Rozsah vykonávaných prací je věcí oboustranné dohody podle časových možností studenta a v závislosti na jeho znalostech a chuti se podílet na realizovaných projektech.

Požadujeme:

 • Technické myšlení a zájem o získávání nových technických znalostí.
 • Základní znalost softwaru AutoCAD a MS Office.
 • Znalost angličtiny nebo němčiny

Nabízíme

 • 150 Kč,- / hodinu
 • Možnost zpracovávat v rámci činností pro firmu i zvolené téma bakalářské/diplomové práce.
 • Perspektivu možného nástupu do plného zaměstnaneckého poměru po úspěšném absolvování vysoké školy

Pošlete nám svůj životopis na níže uvedený e-mail.
Těšíme se na setkání s Vámi.

Kontaktní adresa:
BEUMER Group Czech Republic a.s.
Nové Aleje 220
403 40 Ústí nad Labem – Božtěšice

Kontaktní osoba
Bc. Martina Mašková
Project management / HR Assistant
e-mail: martina.maskova@beumer.com
tel.: 778 532 679

http://www.beumergroup.com


Den Kariery FSI Bureau Veritas

BUREAU VERITAS SERVICES CZ, s.r.o.

O nás

Odkud jsme vzešli?
Informační kancelář v oblasti námořního pojištění založená v Antverpách v Belgii roku 1828 měla jednoduché poslání: dávat pojistitelům lodí aktuální informace o pojistném používaném v obchodních centrech a poskytovat přesné informace o stavu lodí a zařízení.

V roce 1829 se společnost přejmenovala na BUREAU VERITAS, přijala symbol pravdy za své oficiální logo a vydala svůj první rejstřík přibližně 10 000 lidí.

Zajímavost: Jules Verne zmiňuje společnost Bureau Veritas v díle 20 000 mil pod mořem, ve kterém poznamenal, že BV počítá, kolik se každoročně potopí lodí.

Na území České republiky BUREAU VERITAS pomáhá svým klientům růst a minimalizovat rizika již více než 100 let a zaměstnává více jak 100 profesionálů. Mezi hlavní poskytované služby patří: certifikace systému managementu a výrobková certifikace, inspekce potravin a zemědělských komodit, testování a laboratorní analýzy, technické inspekce v průmyslu, periodické kontrolní služby provozovaných zařízení, kontrolní činnosti ve stavebnictví, služby v oblasti lodního průmyslu, kontrolní služby pro finanční sektor, školení a vzdělávání. Pro specifické případy jsou využíváni zahraniční auditoři, inspektoři a další experti. Celosvětově působí společnost BUREAU VERITAS ve 140 zemích, kde má síť 1 500 kanceláří a laboratoří. Pracuje v nich více než 77 tisíc zaměstnanců, kteří se starají o více než 400 tisíc klientů.

Pomáhame:

 • Dokončit výstavbu včas a podle předpisů.
 • Optimalizovat provoz nemovitostí.
 • Plnit legislativní a smluvní povinnosti.
 • Snižovat rizika spojená s výstavbou a provozem nemovitostí.
 • Dbát na kvalitu dodávky materiálu i služeb.
 • Zajišťovat kvalitu prostřednictvím certifikace systémů řízení.

Vzdělávejte se s námí: www.bvtraining.cz
Poznejte nás: www.bureauveritas.cz/nasi-lide

Nabídky pracovních pozic

Aktuální nabídku pracovních příležitostí naleznete zde.


Den Kariery FSI Skupina CEZ

Skupina ČEZ

O nás

Jsme energetickým koncernem působícím v řadě zemí střední a jihovýchodní Evropy s centrálou v České republice. Hlavní předmět podnikání koncernu tvoří výroba, distribuce, obchod a prodej v oblasti elektřiny a tepla, obchod a prodej v oblasti zemního plynu a těžba uhlí.

Naše výrobní portfolio tvoří jaderné, uhelné, plynové, vodní a další obnovitelné zdroje. Zajišťujeme rozsáhlou obnovu, modernizaci a rozvoj výrobního portfolia a také modernizaci a rozvoj distribučních sítí.

Řídíme se přísnými etickými standardy, chováme se odpovědně k zaměstnancům, společnosti a životnímu prostředí. Hlásíme se k principům trvale udržitelného rozvoje, podporujeme energetickou úspornost, prosazujeme nové technologie a vytváříme prostředí pro profesní růst zaměstnanců.

Pružně reagujeme na nové trendy v energetice. Vstupujeme do nových oblastí podnikání a nabízíme zákazníkům inovativní produkty a služby šité na míru.

Naše firemní kultura je orientována na bezpečnost, stálý růst vnitřní efektivity a hodnoty Skupiny ČEZ.

Náš tým tvoří více než 32 tisíc zaměstnanců a ročně do svých řad přijímáme cca 1000 nových kolegů.

Nabídky pracovních pozic

Přehled obsazovaných pracovních míst z celé Skupiny ČEZ je vždy v aktuální verzi k dispozici na www.kdejinde.cz. Doporučujeme pro orientaci průběžně sledovat. Mohou se objevit i nabídky brigády při studiu a nikdy nevíš, co ti změní život.


Den Kariery FSI Constellium

Constellium Extrusions Děčín s.r.o.

O nás

Constellium Extrusions Děčín s.r.o. je předním evropským integrovaným výrobcem lisovaných produktů z tvrdých a měkkých slitin hliníku.

Navazujeme na svou stoletou historii v oblasti zpracování kovů, od roku 1951 zaměřenou na výrobu a zpracování hliníku. Patříme do skupiny Constellium, která zaměstnává 10 000 pracovníků ve více než 20 závodech po celém světě.

Výrobní závod v Děčíně patří mezi nejvýznamnější, a to především díky své tradici, know-how, důrazu na bezpečnost práce a aktivnímu přístupu ke svým zaměstnancům.

75 % naší produkce je směřováno do automobilového průmyslu, kde dodáváme naše produkty pro výrobu modelů vozů předních světových výrobců, jako jsou BMW, Daimler, VW, Tesla.

Jsme jedním z nejvýznamnějších zaměstnavatelů v regionu s více než 100 letou historií a více jak 800 zaměstnanci.

Nabídky pracovních pozic

Specialista EHS na provoze
Lokalita: Děčín
Zodpovídá: Vedoucí provozu
Podřízení: 0
Nástup: ihned

Požadujeme:

 • Vzdělání: VŠ nebo SŠ
 • Pracovní zkušenosti: výhodou zkušenosti ve výrobní společnosti a z oblasti bezpečnosti práce, ale vhodné i pro VŠ absolventy bez praxe.
 • Osobní požadavky: logické uvažování, samostatnost, zodpovědnost, flexibilita, komunikativnost, ochota se vzdělávat
 • Jazykové znalosti: aktivní znalost AJ

Náplň práce

Zabezpečovat požadavky EHS v souladu s platnou legislativou a jejich požadavky v praxi na daném
provoze.

Hlavní odpovědnost

 • zpracování dokumentace a vedení evidence v oblasti EHS
 • provádění školení zaměstnanců v uvedených oblastech a kontrola dodržování těchto zásad v daném provozu
 • provádění kontrol zaměřených na dodržování nastavených standardů a prevence navrhování opatření k odstranění/minimalizaci rizik a identifikaci nebezpečí
 • komunikace s externími pracovníky a firmami
 • provádění externích a interních auditů v oblasti EHS

Nabízíme

 • Zajímavé pracovní uplatnění v mezinárodní společnosti a moderním prostředí
 • Odpovídající odměnu a mzdový růst, motivační systém odměňování
 • Možnost profesního růstu
 • Široký program firemního vzdělávání
 • Zkrácená pracovní doba 7,5 h
 • Cafeterie
 • 5 týdnů dovolené
 • Penzijní připojištění

Technolog provozu
Lokalita: Děčín
Zodpovídá: Vedoucí provozu
Podřízení: 0
Nástup: ihned

Požadujeme:

 • Vzdělání: VŠ/SŠ technického směru
 • Pracovní zkušenosti: Výhodou praxe ve výrobní společnosti
 • Osobní požadavky: logické uvažování, flexibilita, komunikativnost, samostatnost, ochota se vzdělávat
 • Angličtina/němčina: aktivní znalost AJ, znalost NJ výhodou

Náplň práce

 • Udržování a rozvoj technologie výroby na lisovacích linkách za účelem maximální produktivity práce a minimálních technologických odpadů v požadované kvalitě.
 • Posuzovaní a zavádění nových produktů.
 • Spolupráce při řešení reklamací a interní nejakosti.

Hlavní odpovědnost

 • rozvoj technologie výroby na výrobních zařízeních s ohledem na maximální efektivitu práce
 • vytváření a udržování technologické dokumentace a s tím spojená školení zaměstnanců
 • tvorba materiálových variant
 • zlepšování výrobních procesů
 • posuzování nových produktů a zpracování jejich kalkulací
 • zavádění nových produktů do výroby

Nabízíme

 • Zajímavé pracovní uplatnění v mezinárodní společnosti a moderním prostředí
 • Odpovídající odměnu a mzdový růst, motivační systém odměňování
 • Možnost profesního růstu
 • Široký program firemního vzdělávání
 • Zkrácená pracovní doba 7,5 h
 • Cafeterie
 • 5 týdnů dovolené
 • Penzijní připojištění

Bližší informace získáte na www.pracevdecine.cz.

V případě Vašeho zájmu o nabízenou pozici zašlete prosím svůj profesní životopis s údaji o dosaženém vzdělání, přehledu dosavadní praxe a znalosti cizích jazyků elektronicky na níže uvedený kontakt.

E-Mail: kariera@constellium.com


Den Kariery FSI Chart Ferox

Chart Ferox, a.s.

O nás

Pojďte se s námi podílet na vývoji a výrobě výrobků, které jsou ve světě jedinečné! V Chart Feroxu vyrábíme a vyvíjíme nádoby na zkapalněné plyny. Firma se pyšní několika světovými prvenstvími v oblasti vývoje i výroby. Jsme jedničkou na evropském trhu, výrobky dodáváme do celého světa. Chart Ferox má 600 zaměstnanců v Děčíně, Chart má po celém světě již 8 000 zaměstnanců.

Když si vyberete technickou školu, najdete u nás uplatnění ve výrobě, v konstrukci, v projektech a dalších odděleních, na pozicích

 • konstruktér, elektroinženýr, projektový inženýr, IT specialista a mnoho dalších

Dlouhodobě spolupracujeme s vysokými školami, jejichž studentům nabízíme placené stáže v ČR i zahraničí, možnost vedení odborných bakalářských a diplomových pracích, praxe ve firmě s nabídkou stálého pracovního místa.

Studium na škole s technických zaměřením Vám umožní najít široké uplatnění v naší firmě. 
Věřte, že se o vás postaráme a že si u nás vyděláte pěkné peníze!

Chart Ferox je ta správná adresa pro Váš profesní růst a kariéru, která dává smysl.

Kontakt
jobs-ferox@chartindustries.com
www.chart-ferox.cz

Nabídky pracovních pozic

Inženýr automatizace a elektro

Pracovní náplň

 • Zpracovávání poptávkové dokumentace na elektrickou a řídicí část systémů.
 • Kontrola realizace elektrické a řídicí části dodavatelem.
 • Účast na uvádění zařízení do provozu.
 • Vypracování technických popisů výrobků.
 • Úpravy a přizpůsobení software pro PLC.

Požadujeme

 • Elektrotechnické vzdělání – SŠ/VŠ.
 • Znalost AJ slovem i písmem.
 • Znalost a zkušenosti s programováním PLC Siemens výhodou.
 • Kvalifikace podle vyhlášky 50/78Sb. §6 a více (B výhodou).
 • Analytický přístup k řešení problémů.
 • Mechanická zručnost.
 • Komunikativnost, flexibilita.
 • Znalost a zkušenost s projekty ve výbušném prostředí, např. LNG, etan apod. – výhodou.

Nabízíme

 • Zajímavé zaměstnání v zavedené nadnárodní společnosti.
 • Příspěvek na volnočasové aktivity ve formě Cafeterie.
 • Příspěvek k penzijnímu připojištění. Zvýhodněné telefonní tarify.
 • Práce na zajímavých projektech.
 • Široký program firemního vzdělávání.

Projektový inženýr

Pracovní náplň

 • Řízení projektů po technické stránce. Studium podkladů/dokumentace zákazníka a její „překlad“ do podoby srozumitelné oddělením Chartu.
 • Aktivní komunikace se zákazníky, dodavateli a s vhodnými útvary Chartu pro zjištění všech potřebných informací k zajištění níže uvedených činností.
 • Zpracování projektové dokumentace větších konstrukčních celků nebo podskupin při dodržení technických, technologických a bezpečnostních parametrů, které jsou stanoveny požadavky zákazníka, technickými normami a specifikacemi. Vypracování technických popisů výrobků.
 • Vypracování technických specifikací pro nákup komponent/služeb.
 • Termínové plánování a řízení zdrojů v rámci útvaru inženýringu v rozsahu přidělených projektů.
 • Technická podpora dalších útvarů Chartu. Účast na projektech výzkumu a vývoje Chart.
 • Aktivní účast při instalaci zařízení a jejich uvádění do provozu.
 • Aktivní účast na neustálém zlepšování Chart výrobků a procesů.
 • Aktivní přístup k BOZP v Chartu, u dodavatelů a zákazníků.
 • Provádění dalších činností odpovídajících druhu práce sjednaném v pracovní smlouvě.

Požadujeme

 • SŠ/ VŠ strojního/ technického zaměření. Velmi dobrá znalost AJ, případně další jazyk výhodou.
 • Praxe s řízením a realizací projektů výhodou.
 • Uživatelská znalost práce na PC (MS Office), znalost JDE E1 výhodou.
 • Prozákaznický přístup, schopnost samostatného rozhodování.
 • Výborné organizační a komunikační schopnosti. Loajalita k firmě.

Nabízíme

 • Zajímavé zaměstnání v zavedené nadnárodní společnosti. Práce na zajímavých projektech.
 • Příspěvek na volnočasové aktivity ve formě Cafeterie. Příspěvek k penzijnímu připojištění.
 • Široký program firemního vzdělávání.

Bližší informace:
Daniela Prášková
412 507 555
daniela.praskova@chartindustries.com
www.jsmeparta.cz


Den Kariery FSI SKODA AUTO KAUTEX

Kautex Textron Bohemia spol. s.r.o.

O nás

Se zhruba 6 000 zaměstnanci ve 14 zemích patříme z hlediska objemu prodejů mezi 100 největších dodavatelů automobilového průmyslu. Jakožto ověřený a preferovaný partner našich zákazníků vyvíjíme a vyrábíme inovativní produkty pro inteligentní palivové systémy a úložné boxy pro baterie elektromobilů.

Speciální důraz klademe na rozvoj a růst všech našich zaměstnanců, klíčový pilíř naší růstové strategie.

V České republice působíme již téměř 30 let. Náš závod Kautex Bohemia s cca 500 zaměstnanci se nachází v Kněžmostě (zhruba 15 km od Mladé Boleslavi v blízkosti dálnice směr Liberec). Vyrábíme palivové nádrže, SCR nádrže (Selective Catalytic Reduction) – technologie pro snižování emisí a CVS produkty (Clear Vision System) – nádobky ostřikovačů

Nabídky pracovních pozic

Aktuální nabídku pracovních pozic najde zde.

Kontakt na HR

KAUTEX TEXTRON BOHEMIA, spol. s r. o.
Bakovská 36
294 02 Kněžmost
E-mail: hrbohemia@kautex.textron.com

Tomáš Fadrhons, Dis.
Tel.: +420 326 770 341
Mobil: +420 734 433 350


Den Kariery FSI Koito

Koito Czech s.r.o.

O nás

Jsme japonská společnost, která v Žatci působí téměř 20 let a patříme mezi největší zaměstnavatele Ústeckého kraje. Vyrábíme přední i zadní světlomety pro největší světové výrobce automobilů.

Koito je zároveň inovativní společnost s řadou prvenství ve svém oboru, např. první komerční uplatnění LED technologie v automobilových světlometech, integrace potkávacích a dálkových LED v jednom reflektoru i zavedení plastových čoček pro automobily a řady dalších. Vlastní řadu patentů právě v tomto oboru.  V naší výrobě se setkáte s moderními technologií vstřikování plastů či robotizací.

Nabízíme perspektivní práci na pozicích technických specialistů, procesních inženýrů, inženýrů kvality či jiných podpůrných THP pozic, ale i řadě výrobních pozic.  Zaměstnanci mají možnost využít širokou nabídku zajímavých firemních benefitů. Velice podporujeme kariérní růst.

V rámce spolupráce se školami umožňujeme středoškolské praxe či projekty interim pro studenty VŠ.  

Nabídky pracovních pozic

Procesní inženýr nových projektů – lisovna

Jste pečlivá/ý, spolehlivá/ý a pojmy jako koordinace, řízení či zavedení procesní výroby vám nejsou cizí? Do sekce lisovny hledáme nového kolegu na pozici Procesní inženýr nových projektů. Pokud vám nechybí technické a logické uvažování, možná to budete právě vy!

Vaším úkolem bude

 • Zavádění nových projektů do sériové výroby dle stanovených KPI.
 • Analýza neshod, následné nastavení a vyhodnocení protiopatření v procesu.
 • Vytváření procesní dokumentace.
 • Zajištění a vyhodnocení vzorkovacích trialů.
 • Využívání metod štíhlé výroby (VSM, PDCA…)

Požadavky

 • Minimálně střední škola; technický směr, případně odpovídající praxe.
 • Komunikativní aj – vedení meetingů, tvorba dokumentace.
 • Praxe na obdobné pozici výhodou.
 • Technické a analytické myšlení, samostatnost v práci, spolehlivost, zodpovědnost, pečlivost.        

Pružná pracovní doba

Pro více informací kontaktujte:
Lenka Nowaková
l-nowakova@koito-czech.cz


Den Kariery FSI Mahr

Mahr

O nás

Společnost Mahr je významnou strojírenskou firmou v oblasti měřící techniky, metrologie, kuličkového vedení a zvlákňujících čerpadel.

Německá mateřská firma byla založena již v roce 1861. V Proboštově u Teplic byl výrobní závod založen v roce 1993.

Mezi naše produkty patří ruční měřidla (např. mikrometry, digitální a mechanické úchylkoměry, komparátory, výškoměry). Dále řada měřících systémů (např. optické měřící přístroje, drsnoměry a konturografy). Za zvlákňující čerpadla můžeme jmenovat jednoproudé zvlákňující čerpadlo, čerpadlo pro proces polymerace, pro polyuretanovou pěnu atd. Významnou řadou je řada kuličkového vedení MarMotion.

Výrobky společnosti Mahr jsou žádané v celé řadě oborů – automobilový, elektronický a strojírenský průmysl, medicínská technika, optický a letecký průmysl, energetika a další. Mahr, spol. s r. o. v Proboštově patří ke stabilním zaměstnavatelům teplického regionu. Důraz klade především na bezpečné a příjemné pracovní prostředí, seriózní jednání, technologické know-how, spravedlivé ohodnocení práce a možnost profesního růstu. Nabízíme pozice z oblasti strojírenské technologie, řízení kvality, programování CNC strojů, řízení výroby

https://www.mahr.de/cs/Home

 

Nabídky pracovních pozic

Aktuální nabídku volných pozic najdeš zde.

Kontakt
e-mail.: hr@mahr.cz
tel.: +420 603 880 074


Den Kariery FSI Skupina Process Automation Solutions

Process Automation Solutions s.r.o.

O nás

Jsme významným evropským dodavatelem a expertem v poskytování komplexních řešení v oblasti průmyslové automatizace a výrobních informačních systémů.

Naše společnost se specializuje na automatizaci technologických procesů v oblasti chemie, farmacie, Oil&Gas, potravinářství a energetiky. Druhou oblastí naší působnosti je automatizace strojů, výrobních a robotických linek v automobilovém průmyslu.

U nás máte možnost podílet se na mnoha českých ale i zahraničních projektech. Po celou dobu projektu, jste jeho součástí od samotného začátku – od nákresu či vizualizace až po jeho instalaci a spuštění u klienta.

Naši zaměstnanci jsou základem úspěchu naší společnosti. Proto u nás najdete otevřený přístup a příjemnou pracovní atmosféru. Díky ploché organizační struktuře a principu „vždy otevřených dveří“ vytváříme prostor pro spolupráci a vzájemný respekt.

U nás můžete získat praxi, začít kariéru nebo uplatnit své dosavadní zkušenosti. Nabízíme širokou škálu příležitostí k vybudování úspěšné kariéry v profesionálním a přátelském prostředí.

Přidejte se k nám a rozjeďte svoji kariéru v PA.

Nabídky pracovních pozic

Příležitost pro studenty a absolventy

Jsme významným evropským dodavatelem a expertem v poskytování komplexních řešení v oblasti průmyslové automatizace a výrobních informačních systémů.

U nás máte možnost podílet se na mnoha českých ale i zahraničních projektech. Po celou dobu projektu, jste jeho součástí od samotného začátku-od nákresu či vizualizace až po jeho instalaci a spuštění u klienta. Ačkoli jsme ušli už dlouhou cestu, ničeho bychom nedokázali bez našich kolegů. Aby u nás stále panovala příjemná pracovní atmosféra, řídíme se principem vždy otevřených dveří a všichni si tykáme.

Vykročte tím správným směrem a přidejte se k nám!

Právě hledáme studenty a absolventy na pozice

 • Projektant MaR/Elektro
 • Projektant automatizace
 • Programátor PLC/DCS
 • Programátor průmyslových robotů
 • Programátor C#
 • Konstruktér

Co očekáváme

 • Vzdělání se zaměřením na automatizační techniku nebo elektrotechniku
 • Znalost německého nebo anglického jazyka
 • Chuť dále se vzdělávat a ochotu dlouhodobě cestovat
 • Schopnost pracovat v týmu i samostatně     

Co nabízíme

 • Kompletní zaškolení, přípravu na certifikace, práci pod vedením zkušeného kolegy
 • Práci na HPP nebo formou DPP/DPČ
 • Stabilní zázemí velké zahraniční firmy s otevřenou firemní kulturou
 • Přátelský kolektiv
 • Podporu vašeho dalšího vzdělávání a možnost profesního růstu
 • Flexibilní rozvržení pracovní doby
 • Občerstvení na pracovišti
 • Firemní akce
 • Systém zaměstnaneckých benefitů:
  o 5 týdnů dovolené
  o Roční bonus
  o Stravenky a dárkové poukázky Sodexo
  o Kartu Multisport
  o Placené přesčasy
  o Příspěvek na výuku jazyků
  o Finanční odměna za doporučení nového kolegy
  o Příspěvek na životní pojištění nebo penzijní připojištění
  o Výhodné ceny služeb mobilního operátora i pro rodinné příslušníky  

Přidejte se k nám a budete se podílet na zajímavých projektech u nás i v zahraničí!

Pro více informací:
tel.: +420 739 648 145
jobs.cz@pa-ats.com
www.pa-ats.com/cz


Den Kariery FSI RAF Decin

RAF Děčín s.r.o.

O nás

Jsme malá ryze česká firma, která zahájila svou produkci v roce 1993 specializací na frézovací nástroje z tvrdokovu a výrobou přesných strojních dílců. Od roku 2007 máme vlastní konstrukční oddělení s několika CAD/CAM pracovišti. Nyní se převážně zabýváme konstrukcí a výrobou jednoúčelových strojů, lisovacích nástrojů, měřících přípravků včetně kompletní dodávky výrobních linek. Našim zákazníkům dále navrhujeme nová technologická řešení a produktivnější pracovní procesy. Při tomto vývoji úzce spolupracujeme s laboratoři v oblasti metalografie, metrologie, aj.

Nabídky pracovních pozic

Konstruktér – vývojový tým

Požadujeme

 • SŠ nebo VŠ vzdělání strojního zaměření
 • znalost CAD systémů (Solidworks výhodou)
 • orientace v technické dokumentaci
 • pečlivost, spolehlivost a aktivní přístup
 • řidičský průkaz sk. B

Nabízíme

 • různorodou práci
 • přátelský a mladý kolektiv konstruktérů
 • práci na plný úvazek
 • flexibilní pracovní dobu
 • možnost dalšího vzdělávání

V případě zájmu zasílejte strukturovaný životopis na p.smutny@rafdecin.cz


Den Kariery FSI Saltek

SALTEK s.r.o.

O nás

SALTEK je česká společnost s 25 lety historie, specializující se na vývoj a výrobu ochran před přepětím.

Naše výrobky chrání elektrická a elektronická zařízení v napájecích sítích nízkého napětí, v datových sítích, v průmyslovém měření a regulaci a telekomunikacích.

Máme vedoucí postavení na trhu v České republice a významně exportujeme na světové trhy.

Velmi nám záleží na našich firemních hodnotách a kultuře a na tom, aby se u nás lidem dobře pracovalo. Šikovné kolegy rádi podpoříme v jejich rozvoji. Pojďte mezi nás!

Nabídky pracovních pozic

Výrobní technolog (do oddělení technologie)

Náplň práce

 • Plánování workflow – technologických procesů, postupů a kusovníků
 • Spoluvytváření a optimalizace klíčových procesů ve výrobě – zefektivňování výroby
 • Zavádění nových produktů a technologií do výroby – zodpovědnost za výrobek od jeho prvopočátku z vývoje, až po jeho zavedení do výroby
 • Neustálé zlepšování produktů a technologií ve výrobě
 • Spolupráce na normování pracovních úkonů a pracovišť
 • Vyhodnocování stávajících výrobních procesů, navrhování a zavádění jejich zlepšování (např. pracovní podmínky, ergonomie, lean, BOZP, ZKP, návody k obsluze …)

Požadujeme

 • SŠ/VŠ strojírenského nebo elektrotechnického zaměření
 • Ideálně praxe na obdobné pozici 2 roky
 • Velmi vítaná zkušenost s technologií výroby (ideálně v elektro výrobě, nejlépe v oblasti montáží)
 • Znalost práce na PC (MS Office)
 • Znalost SAP výhodou
 • AJ na mírně pokročilé úrovni (emailová komunikace)
 • Samostatnost, důslednost, operativnost
 • Administrativní schopnosti
 • ŘP sk. B – aktivní řidič    

Nabízíme

 • Zázemí prosperující společnosti
 • Mzdového ohodnocení dle praxe a vzdělání
 • Program zaškolení
 • Profesionální a přátelský kolektiv
 • Práci na plný úvazek
 • 25 dnů dovolené
 • Příspěvek na stravování
 • Příspěvek na penzijní připojištění
 • Pracovní smlouvu na dobu neurčitou
 • Každoroční navýšení mzdy
 • Odměnu za odpracovaná léta ve společnosti
 • Flexibilní pracovní dobu
 • Možnost dalšího vzdělávání
 • Programy péče o zaměstnance (vitaminový program, kulturní akce, ad.)

Zkušební technik laboratoře

Zajímá Vás práce ve vysokonapěťové laboratoři a chcete se podílet na testování prototypů přepěťových ochran? Pak jste to právě Vy, koho hledáme!

Náplň práce

 • provádění elektrických měření přepěťových ochran v moderně vybavené laboratoři
 • vyhodnocování měření a dokumentování výsledků
 • zpřesňování metod měření, vylepšování vybavení laboratoře
 • podílení se na vývoji nových přepěťových ochran

Požadujeme

 • SŠ vzdělání v oboru elektro
 • středně pokročilou znalost práce na PC (MS Office)
 • znalost cizího jazyka je výhodou, zejména anglického
 • soustředěnost a zaujetí pro práci, tvůrčí schopnosti
 • zdravou cílevědomost, rozhodnost a odpovědnost za svou práci
 • zájem o obor elektrotechniky s odpovídajícími teoretickými znalostmi
 • týmovou i samostatnou práci
 • řidičský průkaz sk. B
 • platná vyhláška 50/78 Sb. § 6 a výše vítána

Nabízíme

 • zajímavou a různorodou práci u české společnosti
 • profesionální a přátelský kolektiv
 • práci na plný úvazek
 • platové ohodnocení dle praxe a vzdělání
 • flexibilní pracovní dobu
 • 5 týdnů dovolené
 • příspěvek na stravování (stravenky)
 • možnost dalšího vzdělávání (anglický jazyk, školení)

Pokud Vás tyto nabídky zaujaly a splňujete naše požadavky, zašlete prosím v odpovědi svůj strukturovaný životopis a motivační dopis, obojí v českém jazyce na adresu:

hr@saltek.cz


Den Kariery FSI Snoeks

Snoeks AUTOMOTIVE

O nás

V současné době je Snoeks Automotive leaderem trhu v oblasti přestaveb lehkých užitkových vozů a předním partnerem všech světových výrobců automobilů. Mezi nejvýznamnější obchodní partnery patří automobilky PSA, Renault, Volkswagen nebo Mercedes, pro které společnost vyvíjí a vyrábí koncepty interiérových přestaveb. Společnost nyní zaměstnává po celém světě přes 500 zaměstnanců a je aktivní ve více než 30 zemích.

V České republice bylo distribuční středisko otevřeno v roce 2002 a od roku 2013 se česká pobočka nachází v průmyslové zóně III v Krupce u Teplic. Na základě vlastního výzkumu a vývoje a dle požadavků zákazníků kompletujeme v našem závodě komponenty do sad sloužících pro přestavby užitkových vozidel. Realizujeme také jejich dodávky. Díky spolupráci našich 230 zaměstnanců opouští každý měsíc brány Snoeksu přes 3 000 zkompletovaných sad.

Záleží nám na spokojenosti našich zaměstnanců. Ke každému z nich proto přistupujeme individuálně. Společně budujeme příjemné pracovní prostředí a přátelský kolektiv kolegů, kteří táhnou za jeden provaz. Naši zaměstnanci mají prostor pro seberealizaci i profesní růst. A to nejen díky zkušeným manažerům, ale také školením na míru či jazykovým kurzům. Pro všechny máme navíc připravenou širokou nabídku benefitů včetně pravidelných firemních akcí.

CHCEŠ SE DOZVĚDĚT VÍCE? OZVI SE NA NÁM!

Telefon: +420 725 436 301
Email: hr@snoeks.com
Web: www.snoeks.com/cz
Adresa: SNOEKS AUTOMOTIVE
Kateřinská 103
417 42 Krupka – Nové Modlany, Česká republika

Nabídky pracovních pozic

Specialista/specialistka logistiky

Hledáme posilu do našeho týmu logistiky, která chce začít svůj profesní život pořádnou výzvou! Práce u nás je někdy boj, ale v zákopech na Tebe čeká tým, připravený podat Ti pomocnou ruku.

Co tě čeká?

 • Práce na hlavní pracovní poměr (40 hodin/týden)
 • Nákup klíčového materiálu do výroby
 • Odpovědnost za optimalizaci skladových zásob
 • Urgence dodavatelů
 • Komunikace s ostatními odděleními v Čechách i Holandsku

Jaký/jaká bys měl/měla být?

 • Rád/a řešíš problémy a změny vnímáš jako výzvu
 • Máš drive – práce u nás se nevleče, než se naděješ, už jdeš domů
 • Máš logické uvažování
 • Znáš MS Office – Outlook a Excel
 • Dokážeš komunikovat anglicky (telefonicky i emailem)
 • Umíš zachovat chladnou hlavu i ve stresových situacích
 • Jsi pečlivý/á, zodpovědný/á, trpělivý/á a máš chuť se učit nové věci

Nabízíme zajímavé benefity

 • 25 dnů dovolené
 • 13. plat
 • Náborový příspěvek ve výši 10 000 Kč
 • Příspěvek na dopravu
 • Zajímavé firemní akce
 • … a spoustu dalších, které Ti rádi představíme při osobním pohovoru

Supplier quality engineer

Pro naše oddělení Research and Development hledáme nového kolegu/kolegyni, který/á se chce věnovat vývoji a inovacím v mezinárodní automotive společnosti.

Co u nás budeš dělat?

 • Vzorkovat a uvolňovat díly do sériové výroby
 • Komunikovat se stávajícími a potenciálními dodavateli
 • Hodnotit dodavatele a účastnit se auditů
 • Spolupracovat s holandskými R&D kolegy
 • Spolupracovat s kolegy z oddělení nákupu při výběru nových dodavatelů
 • Tvořit SQE reporty
 • Připravovat a aktualizovat související technické dokumentace

Předpokládáme, že máš

 • Komunikativní znalosti AJ – úroveň B1
 • Uživatelskou znalost MS Office
 • Orientuješ se v technické dokumentaci
 • Máš pozitivní přístup, jsi komunikativní a stresuodolný
 • Zájem učit se nové věci
 • Znalost CAD, FMAE, VDA 2, PPAP a 8D (vítáno, ale není to podmínkou)

Nabízíme zajímavé benefity

 • 25 dnů dovolené
 • 13. plat
 • Náborový příspěvek ve výši 10 000 Kč
 • Příspěvek na dopravu
 • Zajímavé firemní akce
 • … a spoustu dalších, které Ti rádi představíme při osobním pohovoru

Chceš se dovědět víc? Ozvi se nám!

talent.snoeks.com/cz/volna-mista
tel.: +420 725 436 301
email: hr@snoeks.com


Den Kariery FSI SKODA AUTO

ŠKODA AUTO a.s.

O nás

Nenech si ujet jedinečnou příležitost a staň se součástí největší technologické společnosti ŠKODA AUTO. Náš úspěch stojí na schopnosti být vždy o krok napřed, na skvělých zaměstnancích a jejich vynikající práci. Tu u nás umíme náležitě ocenit a nejen proto jsme se již po několikáté stali zaměstnavatelem roku. Moderní prostředí, profesionální přístup, smysluplná práce a možnost osobního i profesního růstu ti spolu se spoustou benefitů a výhod zajistí, že se z Tebe pod křídly Škodováckého šípu stane opravdová hvězda tvého oboru. Přidej se k nám a rozjeď svůj kariérní závod ve ŠKODA AUTO!

Studentům umožnujeme již během studia aplikovat získané znalosti do firemní praxe prostřednictvím odborných stáží, během nichž je možné vypracovat i vaši závěrečnou práci. Pro absolventy bakalářského a magisterského studia nabízíme roční rozvojový Trainee program, díky kterému se stanete důležitou součástí ŠKODA AUTO. V rámci doktorandského programu se placenou formou a pod dohledem našich odborníků podílíme na výzkumu vysokoškolských doktorandů.

Do ŠKODA AUTO hledáme talentované studenty a absolventy technických i ekonomických oborů se znalostí cizích jazyků, kteří mají zájem o smysluplné pracovní uplatnění v technicky a technologicky vyspělé společnosti. Pokud chceš své schopnosti a znalosti rozvíjet v týmech opravdových profesionálů, hledáme právě tebe!

Nabídky pracovních pozic

Nahlédněte do fungování jedné z nejmodernějších společností v České republice. Získejte kvalifikaci během studia – cenné zkušenosti, znalosti ale i kontakty, které vám pomohou odstartovat budoucí kariéru.

Seznamte se s námi na stáži
Minimálně tříměsíční odborná stáž ve ŠKODA AUTO je pro studenty vysokých škol jedinečnou příležitostí, jak úzce spolupracovat s našimi odborníky ze všech oblastí. Získané znalosti pak mohou zúročit ve své závěrečné práci.

Co nabízíme?

 • Rozvoj vašich odborných znalostí a dovedností.
 • Finanční ohodnocení od 120 Kč za hodinu
 • Cenné a zajímavé kontakty do budoucnosti.
 • Odborné vedení závěrečné práce.
 • Stravování za výhodné ceny a možnost ubytování

Koho hledáme?

 • Studenty prezenční formy studia na VŠ nebo VOŠ.
 • Znalost alespoň jednoho světového jazyka (německého nebo anglického).

Aktuální nabídku pracovních pozic a stáží naleznete zde.


Den Kariery FSI TRCZ

TRCZ s.r.o.

O nás

TRCZ s.r.o. je s bezmála tisícovkou zaměstnanců největším zaměstnavatelem Litoměřického regionu. Jako součást skupiny Tokai Rika patříme mezi největší světové hráče na poli automotive.

TRCZ znamená bezpečnost. Tedy důraz na ochranu zdraví našich zaměstnanců je vždy na prvním místě.

TRCZ znamená kvalitní výrobek. Tedy dbáme na to, aby náš zákazník byl vždy 100% spokojený…

TRCZ znamená pokrok, tedy nejmodernější technologie v oboru.

TRCZ znamená odpovědnost, tedy důraz na to být dobrým sousedem, neničit životní prostředí, podporovat vzdělávání a rozvoj, podporovat koníčky zaměstnanců…

TRCZ znamená fair play, tedy upřímnost, pravdivé informace a netolerování jakékoliv formy diskriminace.

TRCZ znamená příležitost, tedy při obsazování volných pozic dáváme příležitost zejména již naším stávajícím zaměstnancům. A pokud člověk chce umět víc, umožníme mu to.

TRCZ, to jsou desítky druhů výrobků, se kterými se mnozí z vás setkávají dnes a denně. Nejsme jen montovna, jsme výrobce.

Toyota, Ford, Suzuki, Scania…a další, co mají společného? TRCZ, ti všichni jsou našimi zákazníky.

Staráme se o zákazníky těchto značek.

Staráme se o jejich bezpečnost prostřednictvím našich bezpečnostních pasů, elektroniky, která zodpovídá za bezpečnostní prvky ve vozech.

Staráme se i o jejich zabezpečení prostřednictvím imobilizérů a zámkových systémů (tzv. smart systémy).

A v neposlední řadě se staráme o pohodlí řidičů. Naše přepínače, spínače, páčky a další naleznete ve vozech světových značek.

Výrobků pocházejících z TRCZ se denně dotýkají miliony lidí. Pouštějí si rádio, nastavují topení, nebo klimatizaci, stahují okna, zapínají světla, stěrače, nastavují zrcátka. Všechny tyto výrobky vyrábějí lidé v našem regionu a to s náležitou pečlivostí.

I vy se v budoucnu můžete stát součástí něčeho velikého, součástí moderní budoucnosti, součástí rodiny Tokai Rika.

KONTAKTY:
TRCZ s.r.o.
Průmyslová 1165
410 02 Lovosice

Tel.: 800 800 246
www.trcz.cz
Email:
uchazeči o zaměstnání: prace@trcz.cz
pro ostatní dotazy: info@trcz.cz
Facebook: www.facebook.com/trczsro
LinkedIn: www.linkedin.com/company/trcz

Nabídky pracovních pozic

Inženýr kvality – zákaznický

Náplň práce

 • komunikuje se zákazníky
 • vede řešení zákaznických reklamací
 • monitoruje defekty a vyhodnocuje je
 • vytváří a reviduje inspekční standardy produktů v sériové výrobě
 • řeší a dohlíží na implementaci změnových řízení
 • připravuje a vede  procesní audity interních linek
 • koordinuje systém kontrol

Požadujeme

 • VŠ nebo SŠ vzdělání s 2 roky praxe v oblasti automobilového průmyslu,
 • práce s PC, komunikativní a organizační schopnosti,
 • znalost nástrojů kvality, PPAP, PFMEA, MSA & G8D,
 • výhodou znalost APQP, ISO/TS 16 949, VDA 6,
 • komunikativní angličtina, min. úroveň B1
 • schopnost orientace v technických výkresech a dokumentaci,
 • řidičské oprávnění sk. B.

Technolog

Náplň práce

 • zavádí nové projekty
 • komunikuje se zákazníky a vyjednává s dodavateli výrobních zařízení
 • zodpovídá za současné projekty
 • plánuje a zavádí procesní změny
 • připravuje časové plány, specifikace, interní směrnice, reporty

Požadujeme

 • VŠ vzdělání technického směru, nebo SŠ vzdělání s minimálně 3 roky praxe v oboru
 • znalost a pochopení technologického procesu a s tím spojené souvislosti (výrobní standardy, PFMEA, line balancing)
 • znalost a pochopení strojního zařízení výrobní linky
 • komunikativní angličtina
 • vyhláška 50 výhodou
 • schopnost orientace v technických výkresech a dokumentaci
 • práce s PC (MS Office)
 • programování PLC a nastavování kamerových senzorů a kamer (Omron, Keyence) výhodou
 • analytické a logické myšlení
 • řidičské oprávnění sk. B.

V případě zájmu o jednu z pracovních pozic zašlete svůj životopis na jaroslava.matouskova@trcz.cz

Kontakty na personální oddělení
tel.: 800 800 246; 416 421 201
prace@trcz.cz; jaroslava.matouskova@trcz.cz