Zahájení výstavby naší nové budovy CEMMTECH

Centrum materiálů, mechaniky a technologií – CEMMTECH

Tak se jmenuje naše nová budova, která od dubna tohoto roku roste vedle současné budovy Fakulty strojního inženýrství UJEP (Pasteurova 7), a která rozšíří její kapacity o (mimo jiné) deset nových laboratoří, pět učeben, jednu počítačovou učebnu a 76 míst v kancelářích s celkovou užitnou plochou 3 970 m2. Kromě možnosti využívat prostory pro nejnovější výzkumné technologie a postupy například v oblasti výzkumu slitin či energetiky, je pro naše zaměstnance přínosem i to, že díky realizaci CEMMTECH budeme moci všichni pracovat na jednom místě.

O krocích a průběhu výstavby naší nové budovy, Vás budeme pravidelně informovat.

Velmi se těšíme na novou budovu, kde budeme moci za dva roky přivítat všechny naše studenty, návštěvy a širokou veřejnost.