Fakulta strojního inženýrství UJEP

Kariéra


V současné době nejsou na FSI vypsaná žádná konkrétní výběrová řízení. Máte-li však zájem o spolupráci s FSI, zašlete prosím svůj profesní životopis spolu s průvodním dopisem na email sarka.fockeova@ujep.cz. Děkujeme za Váš zájem.


Nabídka pracovních příležitostí zaměstnavatelů z oboru:

Chomutovská průmyslovka hledá nové posily

Chomutovská průmyslovka již více než 146 let připravuje své žáky pro práci v technických oborech a k našemu regionu neodmyslitelně patří. Po celou dobu svého působení se jí daří si držet dobré jméno a v oblasti technicky zaměřených škol si vybudovala pevnou tradici. Absolventi pracují po skončení studia v nejrůznějších odvětvích průmyslu, škola se může pyšnit oceněním Doporučeno zaměstnavateli. V dnešní přetechnizované době se stále úspěšně snaží držet krok s vývojem nových technologií a současnými moderními trendy, které neváhá do výuky odborných předmětů zařazovat, a tím si své místo a pozici upevňovat.
Škola vzdělává své žáky hned v několika oborech, a to v automatizaci, elektrotechnice, automatizované konstrukci ve strojírenství a výpočetních systémech. V současné době se potýkáme s problémem nedostatku odborníků v těchto odvětvích, poptáváme absolventy technických vysokých škol nebo odborníků z praxe, rádi bychom mezi sebe přijali mladé, ambiciózní a nadšené kolegy, kteří by měli zájem předávat své znalosti z oblasti techniky a kteří by chtěli v tomto duchu vzdělávat mladou generaci.
Hledáme kolegy/kolegyně, kteří by vedli naše žáky k přemýšlení, kreativitě, využívání nových metod, mají vstřícný a pozitivní přístup k mladé generaci, jejich rodičům i ostatním kolegům, týmového ducha a ochotu se dále rozvíjet a vzdělávat.

Název školy:
Střední průmyslová škola a Vyšší odborná škola, Chomutov, Školní 50, příspěvková organizace, Školní 1060/50, 430 01 Chomutov
Co požadujeme:
Požadujeme kvalifikaci dle zákona č. 563/2004 Sb., příp. ochotu si kvalifikaci doplnit (tzv. program celoživotního vzdělávání – Učitel střední školy), čistý výpis z rejstříku trestů, zdravotní způsobilost.
Co nabízíme:
Příjemné a stabilní léty prověřené pracovní prostředí, vstřícný pracovní kolektiv s možností osobního rozvoje, růstu a seberealizace, kolegiální podporu, 12. platovou třídu a řadu dalších benefitů.
Koho poptáváme:
Učitele odborných předmětů s rozšířením o předměty M a F
• Automatizace
• Elektro (základy elektrotechniky, elektronika, elektrotechnická měření)
• Výpočetní technika
• Strojírenství (mechanika, konstrukční cvičení, měření)
Kontakt:
V případě zájmu prosím kontaktujte – Ing. Z. Morávek – ekonom (moravek@spscv.cz), Mgr.D. Žižková – zástupce ředitele (zizkova@spscv.cz), tel. 474 628 992, 474 628 982